Zwerfkatten zijn natje en droogje kwijt

  zondag 30 mei 2010 | 18:14 | Laatst bijgewerkt op: maandag 31 mei 2010 | 08:44

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto www.scheldekat.nl

foto www.scheldekat.nl

De Zware Plaatwerkerij op het Scheldeterrein in Vlissingen.

De Zware Plaatwerkerij op het Scheldeterrein in Vlissingen.

1/2
start playing the slideshow
VLISSINGEN - Bijna niemand wist dat het er was en het was eigenlijk maar een ouwe rotkeet, maar de zwerfkatten van het Scheldeterrein hadden er een mooie voederplek annex nachtverblijf aan.
Nu is het weg: gestolen.

De voormalige schaftkeet van de Schelde stond verstopt achter de Zware Plaatwerkerij. De Werkgroep Scheldekat zette er dagelijks voer neer voor de ongeveer veertig katten, die via luikjes naar binnen konden. De hoogbejaarde beestjes zijn terecht, maar Marleen Drijgers van de stichting is radeloos. "En ik had nog wel net om bouwhekken gevraagd, ter beveiliging."
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@Jay jij hebt je verstand niet!!
Gezonde dieren laat je NIET inslapen.
Elk dier heeft recht op hulp, zij hebben er niet om gevraagd geboren te worden.
Mensen die aan een dier beginnen en er niet meer voor zorgen moeten aangepakt worden.
Marga-Dierenhulp-Walcheren - 31-05-2010 | 15:04
Er is toch ergens wel een plekje te vinden voor deze katten op het stadspark. Desnoods een mooi hok van sloophout dat dezelfde functie heeft. 'Genoeg kattenliefhebbers, nu nog een paar rechterhanden en dan moet het wel lukken. Er moet echt wel wat terugkomen voor deze arme katten. PZC, graag een vervolgverhaal als er wat gaat gebeuren en er vrijwilligers nodig zijn.
Kattenliefhebster - 31-05-2010 | 12:11
niet herplaatsbare of socialiseerbare zwerfkatten kun je maar beter in laten slapen.
Jay - 31-05-2010 | 11:04
Heb net al gereageerd op het stukje over de eigenaar die zijn caravan voor het stadhuis in Zierikzee heeft geparkeerd. Als hij hem toch niet meer wilt hebben

http://www.pzc.nl/regio/schouwen-duiveland/6763067/Caravan-gedumpt-in-Zierikzee.ece
MJT - 31-05-2010 | 11:29

Er heeft toch zeker wel iemand een oude caravan staan????
g. geers - 31-05-2010 | 04:43

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.