Goes pakt verkeershufters aan

  donderdag 28 januari 2010 | 17:08 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 03 februari 2010 | 09:09

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto Valerie Kuypers/ANP

foto Valerie Kuypers/ANP

GOES - Goes heeft het gehad met hufterig rijgedrag. Als eerste Zeeuwse gemeente opent ze dit voorjaar een meldpunt agressief rijgedrag.
De politie is bereid mee te werken. De inzet van de politie is nodig om na meldingen automobilisten en scooteraars op hun gedrag aan te spreken. Ook kunnen aanhoudende klachten leiden tot verkeerscontroles. Soortgelijke meldpunten bestaan al in Nederland, bijvoorbeeld in Limburg. Het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland juicht het initiatief toe, maar wijst erop dat het lastig is met een kliklijn aantoonbare resultaten te halen.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
180cc door de straten van Goes!
180cc Goes - 03-02-2010 | 09:09
Driekwart rondrijden op het tiendenplein mag nog steeds op de buitenbaan. De borden die de gemeente Goes heeft geplaatst hebben ze zelf verzonnen. Deze borden bestaand niet eens in Bijlage 2 van het RVV.
De gemeente Goes is hier al vele malen op gewezen, doch men is nog steeds eigenwij en gaat verder metr hetgeen men zelf wil. Kijk maar naar het ruimen van de fietsen bij het station en dan na verloop van tijd de fietsen verkopen tewijl men geen eigenaar is. Volgens mij is dit pure diefstal. Wordt tijd dat er een advocaat zich mee gaat bemoeien.
peter - 30-01-2010 | 19:02
voor mij zitten de grootste verkeershufters op het stadskantoor
ikhebhethelemaalgehad - 29-01-2010 | 18:06
@Frank,

Nergens staat in het wetboek dat het verplicht is bij driekwart de binnenbaan te nemen.

Toch wel hoor, voor de rotonde staat een verplicht rijrichting aangegeven op de weg.....

ook fietser

Tja als je van de fietser de rotondes tegen de richting in nemen, oversteken bij voetgangers oversteekplaatsen,met 4 naast elkaar fietsen, geen licht voeren en geen hand uitsteken bij het afslaan over het hoofd ziet dan zijn fietser heilig...
baco - 29-01-2010 | 18:39
Dus ook de gemeente Goes gaat informatie opslaan in strijd met de Wet bescherming persoonsgegevens. Immers opsporing is een taak van politie en justitie. De politie kan helemaal niets met deze informatie, want één verklaring is geen verklaring. Dus een onzinnig en weinig zinvolle maatregel. Ik hoop dat het Cbp ook hier ingrijpt, net als bij het onnodig opslaan van niet verdachten mensen bij de politie (het camperatoezicht). Weer een stap verder in de total controle door de overheid. Kijk maar eens op
http://www.privacybarometer.nl/ dan ziet u waar het toe kan leiden.
Mart - 29-01-2010 | 17:35

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.