Werkstraf voor ex-penningmeester 't Meandertje

  woensdag 16 september 2009 | 12:23 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 10 november 2009 | 13:36

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto ANP

foto ANP

MIDDELBURG - De politierechter in Middelburg heeft woensdagochtend de ex-penningmeester van wijkvereniging 't Meandertje in Middelburg veroordeeld tot een werkstraf van honderd uur wegens verduistering.
De man moet ook de 16.000 euro die hij van de rekening van 't Meandertje haalde en vervolgens vergokte, terugbetalen.

De uitspraak van de rechter was conform de eis van de officier van justitie. De ex-penningmeester was niet aanwezig bij de zitting. De man verduisterde in de periode april 2008 tot maart 2009 16.027,70. Toen in maart een springkussen betaald moest worden, bleek er nog maar 44 euro op de rekening van 't Meandertje te staan.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
hoe hebben julie dat gedaan onze penningmeester heeft ongeveer 15000eoro in zjjn zak gestoken van onze club moeten we een advocaat nemen en wat kost die want de rekening is nu leeg aangifte hebben we nu gedaan
bij voorbaat dank
leny
leny theunisz - 10-11-2009 | 13:36
Reactie bestuur

Zoals de afgelopen tijd meermalen is geschreven is een feit.

Onze ex penningmeester heeft het oude en nieuwe bestuur het laatste half jaar flink beziggehouden en belazerd en zo voelen wij ons ook.

Proberen de schuld bij anderen te leggen waaronder Bert (4000,00), Martijn, Miranda, Jaap en Rob betreuren wij ten zeerste.

Berouw heeft de ex penningmeester ook niet getoond zelfs niet in zijn verklaring bij de rechtzitting.

De hele wereld had er deel aan behalve hij zelf.

Onze droom het springkussen is in rook opgegaan ofwel verdwenen in een gokkast een droom voor de kinderen in onze wijk.

Ons vertrouwen is geschaad en dat zal nog een tijdje duren voordat deze wond geheeld is.

Vergeet echter niet dat de oud penningmeester behoorlijk ziek is.

Gokverslaafd zijn brengt niet alleen de gokker in problemen. Ook de mensen in de nabije omgeving van een gokker zoals de partner, de ouders, broers en zussen en andere familieleden en vrienden hebben te lijden onder de negatieve gevolgen van het gokgedrag.

Wij zijn met zijn allen op het verkeerde been gezet zijn mag een feit wezen, vertrouwen hebben wij gehad, jaren achtereen, samen aan de wijk werken op vrijwillige basis.

Vanuit een vrienden(buren)groep spontaan ontstaan later op weg naar een stichting, meer dan 20 jaren lang je inzetten voor de wijk en dat is wat wij met het nieuwe bestuur op aan andere manier willen doorzetten.

Natuurlijk is het woord stoppen aan de orde geweest.

Stoppen is de makkelijkste weg, maar een weg die het overwegen waard was, tenslotte houd deze zaak je zelf en je omgeving behoorlijk bezig, aan de ene kant moet je commercieel denken om de stichting te laten overleven aan de andere kant spelen er veel emoties.

Met stoppen gooi je alles weg.

Denk aan taakstrafbegeleiding, Koninginnedag, Halloween, Sinterklaas ( Vossenburgh, Rustenburg, winkelcentrum), het buurthuis.

Onze ondersteuning aan het Southparkfestival, klaverjasclub, de bus, dagjes Veerse Meer,Halloween, kerstmarkt, brede school, computeravonden, inloop buurthuis,jongeren, huur materiaal enz.

Gooi je alles weg of gaan we er tegenaan dat was de overweging, het laatste willen wij maar hebben uw steun hierbij nodig.

Geld hebben wij op dit moment niet dus de activiteiten staan helaas op een zeer laag pitje, wij hebben u daarom nodig houd het Meandertje overeind.

Niet allen in handen maar ook fysiek en eventueel een gift.

Laat ons niet vallen, heeft u vragen bel ons en ga niet gissen of maak er geen eigen verhaal van de waarheid is snel te achterhalen.

Met vriendelijke groet

Bestuur Stichting 't Meandertje
meandertje - 27-09-2009 | 00:29
even voor de duidelijkheid wij doen het voor de kinderen en als er mensen zijn die er negatief over denken moeten hun mond houden . hebben ze iets te zeggen kunnen ze gewoon naar het bestuur komen om uitleg te vragen. wij hebben een hele nieuwe bestuur gevormt er zijn twee voorzitters en het wordt gecontroleert door het gilde wij zijn goed op weg puur voor de wijk dauwendalle .als rob er niet was ,was er ook geen meandertje. ik hoop in de toekomst wat positiefer gereageert wordt heb je vragen kom gerust naar ons toe.
mel - 19-09-2009 | 13:31
@ g .... kas controlle was er wel, maar ja dat is 1 keer per jaar en als je vertrouwen in iemand heb voor 20 jaar en je krijgt een groot bedrag van het oranje fonds wat hij op maakt ..tja wie vertrouw je dan nog tegenwoordig ?

en @ jansen , jammer joh je naam niet in het echt ... en waarom nou weer naam en toe naam er bij ... kijk dat iemand anders voor 4000 euro de schuld krijg, en het blijkt dat iemand anders te zijn wat 16.000 eruo binnen 3 maanden het in een gokkast gooit en alles aan elkaar liegt, ... heeft rob ook een trap gekregen, volgens mij heb je zelf een probleem en als je niet de hele waarheid ken .. praat er dan ook niet over,
iedereen heeft wel een min puntje, maar rob doet tenminste wat met de jeug in de wijk , kan je van vele niet zeggen ... ja altijd maar lekker het negatieve er van in zien en klagen ...
als je het stuk in de krant heb gelezen en niet dit stukje hierboven denk ik dat menig mens is geschrokken, maar lekker aanvallen joh .. terwijl er een gezin kapot is (wat de persoon in kwestie zelf heeft gedaan) en sleept iedereen er lekker in mee. wie is hier dan degene die een trap na geeft dhr jansen ?

gaarne voortaan onder eigen naam

M.
maartje - 18-09-2009 | 21:11
Ik denk eerder dat men eens goed moet kijken hoe Rob D. het doet, die belazerd de boel enorm!
Fijn zo een politieke achtergrond, en als je de waarheid verteld, krijg je een trap na bij hem.
En als hij zijn zin niet krijgt, dan lig je eruit.
Ik keur het ook niet goed van de penning meester, maar geloof me, fraude is een veelkomend woord in het meandertje!.
En dan niet enkel van de peningmeester.
jansen - 17-09-2009 | 18:25

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.