Brouwersdam in greep van de groten

  vrijdag 26 juni 2009 | 23:22 | Laatst bijgewerkt op: zondag 28 juni 2009 | 17:53

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten



SCHARENDIJKE - Met een massaal uitgevoerde Moonwalk nam het publiek van Concert at Sea vrijdagavond afscheid van de King of Pop Michael Jackson.

Zo'n 40.000 mensen waren naar de Brouwersdam gekomen voor Marco Borsato, Van Velzen en Racoon. Ook vandaag is het festival uitverkocht, verwacht organisator Machiel Hofman. Gisteren waren er nog 2000 kaarten over. Borsato was de hoofdact op de eerste van twee dagen Concert at Sea. Op zijn verzoek werd het bij elkaar tachtig meter brede podium in het midden uitgebreid met een catwalk. De opening en het slot van de vierde editie zijn Zeeuws. Racoon beet gisteren het spits af, Bløf zal Concert at Sea vanavond traditioneel afsluiten. De PZC volgt het evenement op de voet. Recensies, foto's en video's van de artiesten en sfeerbeelden zijn kort na de optredens te zien op www.pzc.nl/concertatsea .

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
het was leuk.jammer dat ik een parkeerkaart had gekocht verder een 8
ron hkz - 27-06-2009 | 01:35

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.