zaterdag 31 januari 2009 | 12:45 | Laatst bijgewerkt op:
zondag 01 februari 2009 | 01:03
COLIJNSPLAAT - Bij de aanrijding die vrijdagavond plaatsvond op de Eerste Deltaweg bij Colijnsplaat, vlak voor de Zeelandbrug, is een 22-jarige vrouw uit Vlissingen om het leven gekomen.
De vrouw stapte rond 18.20 uur bij de bushalte Zeelandbrug-Colijnsplaat aan de Eerste Deltaweg (Goes-Zierikzee) uit de bus en stak de busbaan over die parallel loopt aan de Eerste Deltaweg. Vervolgens wilde zij de rijbaan oversteken.
Op de rijbaan is de Vlissingse geschept door een 44-jarige automobiliste uit Berkenwoude (Zuid-Holland, gemeente Bergambacht) die met groen licht de kruising was opgereden. De Zuidhollandse kon niet meer tijdig remmen op het moment dat de Vlissingse de rijbaan overstak. Het slachtoffer is ter plekke aan haar verwondingen overleden.
Na het ongeval was de Zeelandbrug enige tijd afgesloten.