MIDDELBURG - Een Zeeuws ziekenhuis gebouwd met kapitaal van Zeeuwse investeerders. Dat idee zit achter de zogeheten commanditaire vennootschap Ziekenhuis Zeeland, een initiatief van de ondernemer Henk van Koeveringe.
Zijn Zeeland Invest Beheer is de drijvende kracht achter de vennootschap. Het komt er op neer dat iedereen, via die CV, een bedrag kan investeren in de nieuwbouw van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis in de Mortiere, sinds kort Vlissingen-Noord geheten.
De CV-constructie is bekend uit de scheepvaart, maar kan ook voor de bouw van het ziekenhuis ingezet worden.
Het ADRZ heeft zelf niet genoeg geld om de nieuwbouw te bekostigen. Met de nieuwbouw is een totale investering gemoeid van naar schatting 45 miljoen euro.
Lees meer in de PZC van donderdag, editie Walcheren.



Sorteer reacties
























