Hulst zoekt vrijwilligers om ijs schaatsklaar te maken

  vrijdag 03 februari 2012 | 15:40 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 03 februari 2012 | 16:13

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ANP

ANP

HULST - De ijsclub in Hulst zoekt vrijwilligers die zaterdag willen helpen om het ijs op de binnenvest zo snel mogelijk schaatsklaar te maken.

Als er rond de wallen weer geschaatst kan worden, wil 'Hulst in Beweging' allerlei schaatsactiviteiten organiseren, met muziek, glühwein en erwtensoep. Wie wil helpen, kan contact opnemen met Marc de Haas, coördinator 'Hulst in Beweging', mail mdehaas@welzijnhulst.nl, 0114-684704.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.