Mesheften overspoelen stranden Zeeland

  maandag 02 januari 2012 | 20:07 | Laatst bijgewerkt op: maandag 02 januari 2012 | 20:15

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto Dirk-Jan Gjeltema

foto Dirk-Jan Gjeltema

NEELTJE JANS - Er worden dezer dagen heel veel mesheften aangetroffen op de Zeeuwse stranden.
Dat heeft te maken met de wind en de stroming. Zeldzaam zijn de schelpen volgens onderzoeker Jeroen Wijsman echter niet.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
handvat van een mes
hans - 04-01-2012 | 14:18
zien ze al dood eeee??? anders gaak ze wel eve haaln om op te ete... lekker oh.. jamjam
jelle - 03-01-2012 | 13:49
@ Kees

Doe eens een proef onder jong en oud in Zeeland. Je zal merken dat het gros van de Zeeuwen niet eens weet, wat mesheften zijn.
cor - 03-01-2012 | 09:17
De Zeeuwen (lezers van de PZC) die denken dat die mesheften wel zeldzaam zijn, zul je dan ook met een lampje moeten zoeken.
Kees - 03-01-2012 | 07:17

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.