Zeeuwse kaas haalt goud in Engeland

  zaterdag 10 december 2011 | 07:06 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 10 december 2011 | 08:22

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ANP Photo

ANP Photo

OOSTKAPELLE - E.M. Treur en Zn. BV uit Gouda heeft samen met de biologisch-dynamische boerderij Loverendale-Ter Linde in Oostkapelle een gouden medaille gehaald met de Cato Pikant, een biologisch-dynamische kaas.
Dat gebeurde op de World Cheese Award 2011 in Engeland. Cato is een biologisch-dynamische kaas gemaakt van ongepasteuriseerde koemelk. Op authentieke wijze en volgens de principes van biologisch-dynamisch boeren wordt Cato gemaakt door Loverendale-Ter Linde in Zeeland. Met een gesloten kringloop van processen is de boerderij zelfregulerend.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Gefeliciteerd met het behaalde resultaat! Leuk! En ook errug lekker die kaas

Groetjes,

Pieter
Pieter Kreeft - 12-12-2011 | 12:14
goed gedaan renee rikke en willeke en ook tim de koeienboer ga zo door vr gr willem
willem - 10-12-2011 | 22:02
Helemaal met je eens Arie
C. v.d. Hart - 10-12-2011 | 17:27
GEFELICITEERD !!!
russin - 10-12-2011 | 15:31
Helemaal terecht dat deze kaas heeft gewonnen, kaas van BD Boederij Terlinde is gewoon heel erg lekker!!!
Arie - 10-12-2011 | 10:31

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.