Financiering nieuw ziekenhuis 'Vlissingen-Noord' bijna rond

  dinsdag 14 februari 2012 | 16:18 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 14 februari 2012 | 17:25

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Henk van Koeveringe. foto Willem Mieras

Henk van Koeveringe. foto Willem Mieras

VLISSINGEN - Over vier jaar kan het nieuwe ziekenhuis op Walcheren er staan.
Komende maand wordt cruciaal. Met banken en Zeeland Invest Beheer heeft het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis verregaande overeenstemming bereikt over de financiering de nieuwbouw tussen de A58 en woonboulevard De Mortiere. Omdat het nieuwe ziekenhuis nog net binnen de gemeentegrens van Vlissingen staat, spreekt het ADRZ van de locatie Vlissingen-Noord.

Op 6 maart neemt de raad van bestuur een definitief besluit over de nieuwbouw. Daarna zal bij de gemeente Vlissingen het voorontwerp op het bestemmingsplan worden ingediend. Met Zeeland Invest Beheer van de Zeeuwse ondernemer Henk van Koeveringe, de gemeente Vlissingen en de gemeente Middelburg tekent ADRZ dan ook een intentieovereenkomst voor de bouw van het ziekenhuis. Als alles volgens plan verloopt wordt het ziekenhuis in januari 2016 in gebruik genomen.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@y en Erwin

zijn jullie net als ik ervaringsdeskundigen met het handelen van dhr Van Koeveringe
pw - 16-02-2012 | 18:15
@Bevelander is dit bevelandse HUMOR hahahahahahahahaa.

wees blij dat vlissingen jullie gered hebben van de ondergang.
hzez - 15-02-2012 | 20:24
GEFELICITEERD WALCHERNAREN.....en nu maar zeuren of dat ziekenhuis een paar honderd meter naar links in Vlissingen wordt gebouwd of een paar honderd meter naar rechts in Middelburg.......waar kun je nog meer over zei......!
Bevelander - 15-02-2012 | 16:40
@Ria - 15-02-2012 | 14:15 Een naam die wat leuker klinkt.
Kamparts?
Gekke Henkie - 15-02-2012 | 15:30
ADRZ Middelburg-Vlissingen lijkt ook mij de allerbeste en duidelijkste benamig...!
Geografisch en functioneel zijn we naar elkaar gegroeid en kunnen elkaar versterken.
Hou toch eens op met dat gekissebis. Veel beter is gezamelijk optrekken...!
Vlissinger - 15-02-2012 | 15:24

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.