Koopmogelijkheden

  maandag 17 januari 2011 | 17:11 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 20 januari 2011 | 11:41

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

Alle bewoners die in de drie complexen wonen (te weten complex 128, 129 en 130) die worden aangepakt tijdens de renovatie, krijgen het aanbod de eigen woning na renovatie te kopen via JeStek . Dit product wordt voor deze bewoners aangeboden met een kortingspercentage van 10%.

Daarnaast worden er woningen aangeboden in de vrije verkoop, dit zijn de samengevoegde hoekwoningen. Tot nu toe zijn dat twee woningen in het eerste deelcomplex 128A.

Woningen waar na renovatie geen nieuwe huurder binnen Nieuw Middelburg voor is worden in eerste instantie aangeboden aan geïnteresseerde kopers uit Nieuw Middelburg. Mochten er geen kopers vanuit Nieuw Middelburg zijn zal de woning worden verkocht via M2 Makelaars.

Op donderdag 24 februari zal er een informatiebijeenkomst voor de verkoop van de woningen georganiseerd worden. Tijdens deze bijeenkomst informeren wij de geïnteresseerden over de indicatieve verkoopprijzen en geven we meer uitleg over het product JeStek .

Wij vragen aan geïnteresseerde kopers om een gesprek bij een hypotheekverstrekker aan te gaan om de eigen mogelijkheden om hypotheek te verkrijgen te laten bekijken.

Contactpersoon voor bewoners die geïnteresseerd zijn in de koopmogelijkheden kunnen contact opnemen met Lion de Nooijer via telefoonnummer 0118 691700 en mailadres LdNooijer@woongoed.nl

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.