article
1.6118580
MIDDELBURG - In de examenbijlage die zaterdag in de krant en op de website is verschenen, ontbreken de geslaagden van een aantal afdelingen van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren. Uiteraard willen we hen niet onvermeld laten. Daarom hier nog een overzicht van de geslaagden.
Ook leerlingen CSW geslaagd
MIDDELBURG - In de examenbijlage die zaterdag in de krant en op de website is verschenen, ontbreken de geslaagden van een aantal afdelingen van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren. Uiteraard willen we hen niet onvermeld laten. Daarom hier nog een overzicht van de geslaagden.
http://www.pzc.nl/regio/walcheren/ook-leerlingen-csw-geslaagd-1.6118580
2016-06-18T07:04:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.4358291.1399991276!image/image-4358291.jpg
Walcheren
Home / Regio / Walcheren / Ook leerlingen CSW geslaagd

Ook leerlingen CSW geslaagd

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    MIDDELBURG - In de examenbijlage die zaterdag in de krant en op de website is verschenen, ontbreken de geslaagden van een aantal afdelingen van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren. Uiteraard willen we hen niet onvermeld laten. Daarom hier nog een overzicht van de geslaagden.

    CSW TOOROP

    VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, economie

    Timo Jeras, Middelburg; Myron Molenaar, Koudekerke; Carissa Poppe, Middelburg; Desley Proost, Arnemuiden; Jeroen Steijns (Cum Laude), Domburg; Nikkie de Steur, Middelburg.

    VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek breed

    Lars Boeije, Serooskerke; Deslin Elenbaas, Arnemuiden; Shenaro Guanipa, Middelburg; Stefan Kitselaar, Grijpskerke; Sidney Knulst, Middelburg; Jeroen Nieuweboer, Vlissingen; Wesley Olipitz, Oost-Souburg; Niels Pouwer, Arnemuiden; Joeri de Regt, Lewedorp; Jitse Roest, Oost-Souburg; Sander de Rooij, Veere; Martijn Schout, Meliskerke; André Junior Steketee, Arnemuiden; Damian Sturm, Arnemuiden; Wilco Verbeek, Middelburg; Bas Verhulst, Westkapelle; Florian Zanting, Middelburg.

    VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn breed

    Madelief Adriaanse, Middelburg; Robien van Breda, Westkapelle; Amber Breel, Veere; Kyra Dingemanse, Vlissingen; Sarah-Lee Dooms, Vlissingen; Ciğdem Günüç, Middelburg; Nadine de Jong, Middelburg; Lisa Koets, Biggekerke; Ariadne Krooswijk, Middelburg; Angela Louwerse, Serooskerke; Paulina Martyna, Vlissingen; Jet Murk, Domburg; Frits Noordmans, Veere.

    VMBO, gemengde leerweg, economie

    Aron Coppoolse, Serooskerke; Isaak Nolten, Middelburg; Xander Pleijte, Vlissingen; Manisha Schuilwerve, Middelburg; Marvin Sipma, Vrouwenpolder; Richard Story, Middelburg; Demi Sturm, Oostkapelle; Beau Sukel, Middelburg; Damy Vader, Middelburg; Nadia Vendelbosch, Arnemuiden.

    VMBO, gemengde leerweg, techniek

    Jeroen Alta, Middelburg; Jari Davidse, Arnemuiden; Jasmijn Harting, Koudekerke; Jeffrey Idema, Middelburg; Ricardo van Mouwrik, Middelburg; Angelo Riemens, Arnemuiden; Kjeld Verhage, Middelburg.

    VMBO, gemengde leerweg, zorg en welzijn breed

    Kwintal Burgers, Middelburg; Mylo Mastbooms, Middelburg; Anne Molenaar, Koudekerke; Massimo Randag, Middelburg.

     

    CSW TOOROP

    MAVO

    Thomas Baars, Middelburg; Justin van Belzen, Arnemuiden; Jip Besuijen, Middelburg; Femke Boer, Middelburg; Julia Boone, Arnemuiden; Selma Boonstra, Middelburg; Ben de Buck, Oostkapelle; Naomi Dees, Middelburg; Bram Dingemanse, Zoutelande; Anne Dobbelaar, Middelburg; Yvonne Drost, Middelburg; Chantal van Eenennaam, Oost-Souburg; Kim van der Es, Middelburg; Amy Falhaber, Vlissingen; Léon van der Feen, Middelburg; Emma Francke, Zoutelande; Towi Geuze, Aagtekerke; Michiel Gideonse, Serooskerke; Quinty Grootjans, Vrouwenpolder; Max van de Guchte, Biggekerke; Dilara Gümüs, Middelburg; Barry Hufman, Middelburg; Rebekka Janse, Zoutelande; Arina de Jonge, Arnemuiden; Wouter Klei, Middelburg; Keesha Koolhoven, Middelburg; Sharelle de Landmeter, Arnemuiden; Floor van Lingen, Middelburg; Max Loenen, Middelburg; Charlotte de Loose, Middelburg; Luuk Louwerse, Westkapelle; Raïssa Marinissen, Middelburg; Daniël Marinissen, Middelburg; Job Meerman, Kapelle; Mitchell Meesters, Middelburg; Yannick Meijer, Arnemuiden; Kyra Melis, Zoutelande; Audry Missotten, Zoutelande; Thomas Pateer, Middelburg; Max Pateer, Middelburg; Sara van Rooijen, Westkapelle; Ferrel van Rossum, Vrouwenpolder; Roel Sanderse, Middelburg; Ewoud Schinkelshoek, Serooskerke; Glenn Strooberg, Middelburg; Jenna Toet, Middelburg; Ruth Walraven, Middelburg; Job van der Werff, Oost-Souburg; Eline Westerveld, Vlissingen; Emiel Wisse (Cum Laude), Aagtekerke; Emma Wondergem, Middelburg.

    CSW Van de Perre

    VWO, Atheneum, profiel cultuur en maatschappij

    Mirthe Bosselaar, Middelburg; Lisa van der Es, Middelburg; Femke Gjeltema, Middelburg; Suzanne van Rijs, Middelburg; Tjarda Waleson, Middelburg.

    VWO, Atheneum, profiel economie en maatschappij

    Stephan den Boer, Middelburg; Sacha Hoefkens, Grijpskerke; Sebastiaan Hoftijzer, Middelburg; Derek Hoogenboom, Middelburg; Dion Joziasse, Koudekerke; Norbert Kamsma, Middelburg; Lourus Minderhoud, Westkapelle; Chiel Rozendaal, Middelburg; Jaël Struijk, Middelburg; Katja Wattel, Oostkapelle.

    VWO, Atheneum, profiel economie en maatschappij en cultuur en maatschappij

    Niek Abrahamse, Middelburg; Fleur Adriaanse, Middelburg; Sjoerd Gillissen (Cum Laude), Vlissingen; Mees van Hoepen, Vlissingen; Aron Joosse, Middelburg; Manon Mampaey, Veere; Jethro Minheere, Middelburg; Janet Otto, Middelburg; Daphne Schroevers, Arnemuiden; Karin van Sluijs, Zoutelande; Desireé Sturm, Oostkapelle; Tiemen Suijk, Gapinge; Jara Willems, Middelburg.

    VWO, Atheneum, profiel natuur en gezondheid

    Susan van der Baan, Vlissingen; Annemieke Bouwman, Vlissingen; Lydia Janse, Zoutelande; Avalon Verheije, Vlissingen.

    VWO, Atheneum, profiel natuur en techniek

    Gerben Bartels, Oost-Souburg; Leus Dingemanse, Zoutelande; Tim Hereijgers, Middelburg.

    VWO, Atheneum, profiel natuur en techniek en natuur en gezondheid

    Marijke Breunesse, Koudekerke; Esmee Coppoolse, Middelburg; Angela van Dorp, Oost-Souburg; Julia Geschiere, Meliskerke; Guus Janssen, Grijpskerke; Noah Joosse, Middelburg; Ivo Mix, Middelburg; Roald Nooijens, Middelburg; Christijn Schenkenberg van Mierop, Vlissingen; Wouter Sipma, Meliskerke; Tom van Sluijs (Cum Laude), Westkapelle; Tristan Wijsman (Cum Laude), Burgh-Haamstede.

    VWO, Gymnasium, profiel cultuur en maatschappij

    Roos van Sparrentak, Biggekerke.

    VWO, Gymnasium, profiel economie en maatschappij

    Simon Pouwelse, Middelburg.

    VWO, Gymnasium, profiel economie en maatschappij en cultuur en maatschappij

    Amber Baaijens, Middelburg; Myrthe Dorst, Oostkapelle; Esmara Gaalswijk (Cum Laude), Arnemuiden; Isa van Genderen, Burgh-Haamstede; Dominique Geschiere, Vlissingen; Jesse Kamstra, Arnemuiden; Astrid van Kleef, Veere; Anna Schreijenberg, Biggekerke.

    VWO, Gymnasium, natuur en gezondheid

    Lise van Cadsand, Vlissingen; Robin van der Hoeven, Koudekerke; Judith Vaneveld, Middelburg.

    VWO, Gymnasium, profiel natuur en techniek

    Liza Schippers, Middelburg; Storm de Zeeuw, Vlissingen.

    VWO, Gymnasium, profiel natuur en techniek en natuur en gezondheid

    Noa Bode, Biggekerke; Thomas Geissler, Oostkapelle; Rico Geuze, Aagtekerke; Iris Joziasse, Oostkapelle; Julia Meerman, Arnemuiden; Jason Meesters, Middelburg; Jelle Meijer, Biggekerke; Christoph Rottier, Grijpskerke; Charlotte Verburg, Vlissingen; Amber te Winkel (Cum Laude), Middelburg.

     

    Alle andere geslaagden vindt u op www.pzc.nl/geslaagd