FOV heeft nieuwe voorzitter

donderdag 22 juli 2010 | 16:09 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 22 juli 2010 | 16:22

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

DOMBURG - De Federatie van Ondernemersverenigingen Veere (FOV) heeft drs. Wim van Maanen gekozen als nieuwe voorzitter. Van Maanen volgt Cor Zuiddam op die in april opstapte na een verschil van mening met de leden over de te varen koers.

Wim van Maanen (57) komt uit Veenendaal, maar woont al langer een deel van het jaar in zijn vakantiewoning in Oostkapelle. Nog dit jaar vestigt hij zich permanent in Oostkapelle.

De vacature van FOV-voorzitter leverde drie reacties op; één uit de regio, twee van daar buiten. De FOV-leden vonden unaniem Van Maanen het meest geschikt. Van Maanen heeft ervaring als ondernemer (ambulant handelaar in aardappelen, groenten en fruit) en als bestuurder (gemeenteraadslid en wethouder in Veenendaal). Ook was hij actief in marktcommissies en bij de Rabobank. Volgens het FOV-bestuur past Van Maanen uitstekend bij het voorzittersprofiel dat was opgesteld.

Van Maanen krijgt voor zijn werk als voorzitter van de FOV een onkostenvergoeding.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Bedankt Cor!

Waarschijnlijk is de nieuwe voorzitter passief ingesteld.

In elk geval was pro-activiteit & vooruitdenken geen onderwerp van gesprek bij de overige bestuursleden van de FOV!
Hans V. - 22-07-2010 | 20:27

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


Walcheren

De PZC herbouwt het stadscentrum van het Middelburg van 1940 Dossier Fonteyne Dossier Spuikom