Kunstenaars, harpconcert en poëzie bij kunst- en cultuurroute Walcheren

door Miriam van den Broek. dinsdag 20 juli 2010 | 07:32 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 20 juli 2010 | 10:18

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

SEROOSKERKE - De kunst- en cultuurroute Midden Walcheren die sinds 2005 in Grijpskerke en Serooskerke plaatsvindt, wordt dit jaar gehouden op donderdag 29, vrijdag 30 en zaterdag 31 juli.

Naast de exposities van zo'n veertig beeldend kunstenaars, worden er dit jaar ook harpconcerten gegeven door Bouke Feleus. De concerten zijn die vrijdag en zaterdag bij te wonen vanaf 14 uur aan de Vrouwenpolderseweg 26 in Serooskerke.

Verder staan er langs de route gedichten van Wilco Onderdijk. Ze zijn zijn ook te horen aan de Noordweg 54 in Serooskerke.

Nieuw dit jaar zijn de theetuinen waar bezoekers van de kunstroute kunnen zitten en drinken. Het theehuis in Serooskerke heet De Jutter en ligt aan de Noordweg. Die in Grijpskerke is te vinden bij recreatieboerderij Munnikenhof.

Wie een afspiegel wil zien van alle deelnemende kunstenaars, kan de overzichtstentoonstelling in De Zandput in Serooskerke bezoeken. Het thema van deze tentoonstelling luidt: 'Zo rijk als de zee diep is'. De deelnemers hebben specifiek voor deze expositie, één werk gemaakt vanuit hun eigen vakgebied. Dat resulteert in een bijzondere verzameling schilderijen, beelden, keramiek, aquarellen, sieraden, foto's en houtdraaiwerken.

Net als vorig jaar valt de kunst- en cultuurroute samen met het Sjezenrijden in Serooskerke. Van 14.30 tot 20.00 uur wordt rond de Johanneskerk deze ringrijwedstrijd verreden.

Bezoekers aan de kunst- en cultuurroute kunnen bij de deelnemende kunstenaars en bij De Zandput een boekje afhalen waarin alle deelnemers en alle locaties staan aangegeven.

www.kcrmw.nl

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


Walcheren

De PZC herbouwt het stadscentrum van het Middelburg van 1940 Dossier Fonteyne Dossier Spuikom