Wandeling herdenking

  zaterdag 17 april 2010 | 07:54 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 17 april 2010 | 07:56

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
De zoon van voormalig burgemeester Walré de Bordes en de huidige burgemeester van Middelburg Koos Schouwenaar krijgen op 17 mei de eerste exemplaren van een speciale stadswandeling.
Walré de Bordes riep in de dagen voor het bombardement de bevolking op de stad te verlaten. Bij de brand op 17 mei 1940 verloren 22 mensen het leven. Dat aantal was ongetwijfeld groter geweest als de Middelburgers niet waren geëvacueerd.

Vanwege de herdenking van het 'vergeten bombardement' is een speciale stadswandeling gemaakt langs getroffen locaties.

www.vergetenbombardementmiddelburg.nl

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


poll

De Stelling

Fusie van de Walcherse gemeenten is beter dan alleen samenwerking
zie ook: Lees alles over de samenwerking tussen de gemeentes op Walcheren