Vrouw gewond bij aanrijding

  zaterdag 13 maart 2010 | 12:16 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 13 maart 2010 | 12:22

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
VLISSINGEN - Een 50-jarige vrouw uit Vlissingen is gewond geraakt bij een aanrijding.
Op de Hercules Segherslaan in Vlissingen werd zij vrijdag rond 18.00 uur op haar fiets aangereden door een scooter. De bestuurder van de scooter, een 16-jarige Vlissinger, reed in de richting van de Irislaan en had de fietsende vrouw niet zien rijden. De 50-jarige vrouw is met onbekend letsel aan het ziekenhuis gebracht. De bestuurder van de scooter had ook nog een passagier, een 19-jarige Vlissinger, achterop. Die viel bij de aanrijding van de scooter af, maar raakte niet gewond. De scooter liep schade op.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


poll

De Stelling

Fusie van de Walcherse gemeenten is beter dan alleen samenwerking
zie ook: Lees alles over de samenwerking tussen de gemeentes op Walcheren