Kerstcircus strijkt neer in Vlissingen

  woensdag 17 december 2008 | 07:41 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 19 december 2008 | 17:17

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
VLISSINGEN - Elf dagen lang geeft het Groot Kerstcircus Zeeland voorstellingen in Vlissingen.
Deze week slaat het circus zijn tenten op op het parkeerterrein op de hoek van de Scheldestraat en de Aagje Dekenstraat.

De eerste voorstelling, de galapremière, is op dinsdag 23 december om 19.30 uur.

In de verwarmde tent treden artiesten uit heel de wereld op zoals onder anderen een diabolokampioen uit Tsjechië, acrobaten uit Kenia, Braziliaanse trapeze-artiesten en Italiaanse en Nederlandse clowns.

Circusdirecteur Alberto Althoff zelf geeft acte de présence met zijn paardendressuur.

De grote circustent biedt plaats aan bijna duizend bezoekers. Alle voorstellingen worden in kerstsfeer gegeven.

Van 23 december tot en met zondag 4 januari zijn er dagelijks een of twee voorstellingen. Alleen op 24 en 31 december kan het 'hooggeëerde publiek' niet terecht bij het Groot Kerstcircus om de kunsten van de artiesten te bewonderen.

foto Lex de Meester
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
De dieren in dit circus springen niet door brandende hoepels en doen niets tegen hun zin. Ik ben er een paar keer geweest en zover ik zie worden ze goed behandeld. niet mishandeld. Maar daar kijkt iedereen toch anders tegen aan;)
Ik zou zeggen ga erheen als je kunt! Die mensen verdienen veel publiek!

Helaas kan ik niet komen:(
Groetjes
CLM - 19-12-2008 | 17:17
Jaja, precies op de dag (24/12) is 't dicht. Belachelijk, omdat ik eens in de zoveel tijd mijn zoontje kan zien en op 24/12 had ik gepland om met hem naar de circus te gaan. Nou gaat dat weer niet door... Moet ik weer iets anders verzinnen. T.K.
Timo Kent - 18-12-2008 | 12:28
Graag zou ik weer eens een circus bezoeken, maar dan wel eentje zonder dierenkunstjes. Cirque du Soleil is niet haalbaar en dus wil ik vragen: kan iemand me vertellen of dieren in dit circus door brandende hoepels springen. moeten voetballen of in het algemeen gewoon "leuk" moeten zijn? Zo niet, dan zit ik op de voorste rij
MJT - 17-12-2008 | 21:25

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Fusie van de Walcherse gemeenten is beter dan alleen samenwerking
zie ook: Lees alles over de samenwerking tussen de gemeentes op Walcheren