Plan voor 27 starterswoningen

  woensdag 01 september 2010 | 15:01 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 01 september 2010 | 15:25

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Woningcorporatie Castria onderzoekt of het haalbaar is om in de wijk Stadszicht in Tholen-stad een groot aantal starterswoningen te bouwen.

Woningcorporatie Castria onderzoekt of het haalbaar is om in de wijk Stadszicht in Tholen-stad een groot aantal starterswoningen te bouwen.

THOLEN - Woningcorporatie Castria onderzoekt of het haalbaar is om in de wijk Stadszicht in Tholen-stad een groot aantal starterswoningen te bouwen.
De corporatie heeft voor de tweede fase van de wijk een aanbieding van de gemeente gekregen voor drie percelen bouwgrond. In twee ervan had Castria geen interesse, maar op het derde perceel komen wellicht 27 starterswoningen. Samen met Marsaki, de ontwikkelaar van de Zeeuwse corporaties, wordt onderzocht of er interesse is en het plan financieel haalbaar is.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Goed voor de forensen uit Rotterdam.
pieter - 03-09-2010 | 09:56
Seniorenwoningen daar is denk ik meer behoefte aan, meer huurwoningen.
Er zijn genoeg huiseigenaren die hun huis graag willen verkopen als Starterswoning.
Jongeren huisvesting (huurhuizen) blijft altijd nodig, zijn ook starters.
Tholen wonen. - 01-09-2010 | 18:22
Interesse zal er zeer zeker wel zijn, er zijn al weinig starterswoningen in Tholen-stad.
Tholenaar - 01-09-2010 | 17:40

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.