Hans Boulogne (ABT) overweegt vertrek uit politiek

  donderdag 04 maart 2010 | 08:28 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 05 maart 2010 | 16:06

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

THOLEN - Lijsttrekker Hans Boulogne van Algemeen Belang Tholen overweegt om uit de politiek te stappen. Zijn partij behield twee zetels, maar verloor veel stemmen.

In het verleden zat ABT heel dicht tegen een derde zetel aan, maar daar kwamen de lokalen gisteren niet eens bij in de buurt.,,Ik ga de komende dagen eens goed nadenken of ik het wel goed heb gedaan'', stelt Boulogne. ,,Misschien is het beter dat ik het overlaat aan nieuwe, frisse mensen.'' Boulogne is één van de oprichters van Algemeen Belang Tholen. De partij kwam in 2002 in de raad en had altijd twee zetels.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Inpakken en wegwezen Hans.
Ik zou in jouw situatie niet anders hebben beslist.
De kiezer heeft nooit ongelijk!
Pieter - 04-03-2010 | 23:31
Kom op Hans kop op ABT heeft 2 zetels behouden een winst was mooier geweest,maar omkijken heeft geen zin dat is geweest kijk vooruit Tholen heeft ABT nodig.
Groet van een trouw ABT lid
H - 04-03-2010 | 22:10

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.