Belgisch trekpaard gestolen

  donderdag 31 december 2009 | 16:16 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 01 januari 2010 | 10:07

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto ANP

foto ANP

OUWERKERK - Uit een weiland in Ouwerkerk is een Belgisch trekpaard gestolen.
De verzorgers van het dier ontdekten de diefstal en hebben aangifte gedaan bij de Zeeuwse politie. De diefstal van het drachtige paard heeft vermoedelijk plaatsgevonden tussen zondag 16 uur en woensdag 13 uur. De eigenaar van het paard is afkomstig uit Brabant.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
eigenaar moet zijn verzorgers,

sorry
Bianca G - 31-12-2009 | 18:43
raar dat deze eigenaar zijn paarden drie dagen niet bekijkt, ze hoeven zeker geen eten en schoon water ?? deze man lijkt mij dit paard niet waard, misschien is dit een reden dat iemand haar meegenomen heeft ?? omdat het al eerder gebeurd is ??
Bianca G - 31-12-2009 | 18:42
Gestolen ergens tussen zondag en woensdagmiddag? Dat moet een op gezette tijden, geliefd en goed verzorgd paard zijn...?? Een paard hoort toch, zeker in deze tijd, dagelijks gevoerd te worden en van vers water te worden voorzien. Dan weet men toch een exacte tijd/dag van diefstal!
Els Adams - 01-01-2010 | 09:14

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.