Restaurant 't Dolfijntje afgebrand

  dinsdag 08 september 2009 | 11:13 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 09 september 2009 | 22:03

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
De overblijfselen van het voormalige restaurant 't Dolfijntje in Scharendijke. foto Martijn de Koning

De overblijfselen van het voormalige restaurant 't Dolfijntje in Scharendijke. foto Martijn de Koning

De overblijfselen van het voormalige restaurant 't Dolfijntje in Scharendijke. foto Martijn de Koning

De overblijfselen van het voormalige restaurant 't Dolfijntje in Scharendijke. foto Martijn de Koning

1/2
start playing the slideshow
SCHARENDIJKE - Smeulende resten en een gekanteld onderstel is het enige dat nog over is van drijvend restaurant 't Dolfijntje.
Het gebouw in haventje West-Répart in de oksel van de Brouwersdam brandde afgelopen nacht helemaal uit. Het naastgelegen aquadome raakte zwaar beschadigd. Slopers waren juist maandag begonnen met de ontmanteling van het gebouw, nadat het Grevelingenschap dat na een lange juridische strijd had overgenomen van vorige eigenaar Her de Grave. Ter plekke komen aanlegplaatsen voor jachten.

De brandweer gaat voorzichtig uit van brandstichting. De politie doet onderzoek.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Misschien kan de gemeente Schouwen overwegen om het te laten afzinken even buiten de dammen; leuk, een kunstmatig wrak in de Grevelingen.
Mooie aanvulling op de reefbals als kunstmatig rif én een sentimentele herinnering voor de duikers die daar genoten hebben van heerlijke koffie na een duik.
Eric de Duiker - 09-09-2009 | 22:03
het nu zeker niet de jeugd van de camping van duin en strand want die zijn al 2 weken weg . verder de slopers waren vorige week al begonen en niet deze week de helft was al we weg .
wil - 08-09-2009 | 21:29
Volgens mij liggen er nu een paar ( slopers en opdrachtgevers ) in een deuk van het lachen.
Willem - 08-09-2009 | 13:31
Het is wel heel erg vreemd, hopelijk is de milieu organisatie er op tijd bij om de zware vervuiling die mogelijk vrij komt tegen te houden!
seaman3e - 08-09-2009 | 12:34
In de brand >>>>uit de brand.
Coco(Renesse) - 08-09-2009 | 12:20

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


Schouwen-Duiveland

De Stelling

Het is goed dat de Pinkstertoer in Renesse is geschrapt