Vergadering van ouderraad Pontes Pieter Zeeman met lezing pubers

  woensdag 22 februari 2012 | 22:17 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 22 februari 2012 | 22:27

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto GPD

foto GPD

ZIERIKZEE - Hoe kun je als ouder op een positieve en oplossingsgerichte manier bijdragen aan de ontwikkeling van je puberzoon of -dochter? Die vraag staat centraal in de lezing die Dian Fluijt dinsdagavond houdt op uitnodiging van de ouderraad van Pontes Pieter Zeeman.
Fluijt is hogeschooldocent en gespecialiseerd in gedrag communicatie van jongeren.

De lezing maakt onderdeel uit van de jaarvergadering van de ouderraad. Deze bijeenkomst begint om 19.30 uur, de zaal is een kwartier eerder open. Na afloop treedt de schoolband op en is er gelegenheid om na te praten onder het genot van een hapje of drankje.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@vader...helemal met je eens. Wat een kl.... school. Gelukkig gaan mijn kinderen naar Goes en wij zjn niet christelijk! Slechte leiding ligt hieraan ten grondslag
inwoner - 27-02-2012 | 08:22
Wat je beste bijdrage als ouder is voor je kind: het in ieder geval NIET naar de pontes pieter zeeman sturen met zijn uitgehold "opleidingsnivo". Zie Havo, z.g. mavo = gewoon vmbo(zie tekst op diploma) en vmbo-bezigheidstherapie. Drankje: toch zeker een alcohol op school?!
vader van ex-leerling én oud-leerling. - 23-02-2012 | 11:26

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


Schouwen-Duiveland

De Stelling

Het is goed dat de Pinkstertoer in Renesse is geschrapt