Domini wint Krabbetrofee op strand Westenschouwen

  zaterdag 17 december 2011 | 18:04

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

BURGH-HAAMSTEDE Peter Domini heeft met 87 centimeter aan gevangen vis het beste gescoord tijdens de viswedstrijd 'Krabbetrofee'. Hij haalde dit aantal centimeters met vier vissen.

De eerste Schouwenaar was Niek Romijn. Het beste jeugdlid was Milan Verwest en Linda van der Velde eindigde als beste vrouw.

Ieder jaar houdt hengelsportvereniging De Krabbe op het strand bij Westenschouwen een kustviswedstrijd. Met hengels wordt vanaf het strand gevist. De vangst was dit jaar niet zo geweldig. Van de 161 deelnemers heeft slechts een derde wat gevangen. De vangst bestond uit bot, schar en wijting.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Geweldige promotie voor Schouwen- Duiveland met zoals ieder jaar een perfecte organisatie Al is er weinig
gevangen;Schouwen-Duiveland c.q.Zeeland is een geweldige hengelsportprovincie voor 2 miljoen sportvissers met een overvloed aan gevarieerd viswater. Jammer eigenlijk dat de (provinciale)v.v.v.-s en zeeland promotieburo, dat te weinig inzien voor deze laagdrempelige en niet-seizoensgebonden recreatiesport.
cees h. - 18-12-2011 | 09:25

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.