Dodelijk verkeersongeluk in Zonnemaire

  dinsdag 21 februari 2012 | 10:32 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 21 februari 2012 | 16:58

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto ANP

foto ANP

ZONNEMAIRE - Bij een eenzijdig verkeersongeluk op de Blooisedijk in Zonnemaire is dinsdagochtend een dodelijk slachtoffer gevallen.

Volgens de politie gaat het om een zelfmoord. De politie doet geen verdere mededelingen over de identiteit van het slachtoffer. Hulpverleners troffen de zwaarbeschadigde auto onderaan de dijk tegen een boom aan.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Bedankt Jessie en PZC-lezer voor jullie reactie,
Joop, sterkte verder voor jou en je naasten met deze levensinstelling van jou in je leven. Ik wil je alvast voorbereiden; Soms gaat het in het leven namelijk niet over jouw mening over een bericht van iemand die totaal onbekend is voor jou. Nogmaals sterkte voor jou en vooral je naasten.
Petra - 26-02-2012 | 13:50
Stel je nu eens voor dat het jouw partner is die daar is omgekomen... zou je dan ook niet liever willen dat er eerst een onderzoek is afgerond voordat een oorzaak wordt gepubliceerd? Als nabestaande blijf je achter met heel veel vragen!
Jessie - 22-02-2012 | 19:34
@ een online-PZC lezer, wat geeft dat nu, het zo gekker zijn als er iets werd verkondigd wat de politie niet heeft gezeg, als het zo is is het zo geen probleem mee. en denk ook eens aan de hulpverleners......
joop - 22-02-2012 | 06:59
Volgens de politie . . . . . . .
Waarom zo luid en duidelijk iets verkondigen als het niet zeker is?
Wordt er hierbij ook gedacht aan de nabestaanden.
@ redactie : Jammer dat dit zo gebracht wordt.

Rectificeren ?!
Deze posting zal niet geplaatst worden denk ik !!
een online-PZC lezer - 21-02-2012 | 21:49

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


Schouwen-Duiveland

De Stelling

Het is goed dat de Pinkstertoer in Renesse is geschrapt