Gouden huurlabel R&B Wonen

  donderdag 09 september 2010 | 17:14 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 09 september 2010 | 17:23

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
www.kwh.nl

www.kwh.nl

HEINKENSZAND - R&B Wonen heeft het gouden kwaliteitslabel behaald en is daarmee de eerste corporatie in Zeeland.

Het keurmerk wordt dinsdag 14 september uitgereikt door het Kwaliteitscentrum voor de woning en huursector (KWH). Dat centrum heeft de dienstverlening twee jaar lang gemeten, onder meer door inzet van 'mysteryshoppers'.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Makkelijk onderwerp he, om op te schelden; altijd kijken naar wat fout gaat en niet naar wat goed gaat, dan vinden we gewoon. En daarbij als je dan toch zo graag kritiek wil spuien die kant noch wal raakt: volg eens een cursusje Nederlands !
Sancy - 10-09-2010 | 17:37
Welek corrupte omgekochte ambtenaar van het Kwaliteitscentrum voor de woning en huursector (KWH) heeft dit verzonnen? Ha ze morgen wel eens íets verder gaan kijken dan hun papiertej groot is.... Tsss R&B een ouden huurlabel.....stelletje minkukels zijn het.
Mar - 10-09-2010 | 14:09
Goede gedaan R&B medewerkers: jullie hebben het echt verdiend !
tevreden klant ! - 09-09-2010 | 21:28

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.