Verzet buurt tegen nieuwbouw Zuidwester

  vrijdag 12 maart 2010 | 18:59 | Laatst bijgewerkt op: zondag 14 maart 2010 | 23:47

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
DEN HAAG - Bewoners van de Scheldestraat en de Schengestraat in Goes zijn naar de Raad van State gestapt tegen de bouw van het nieuwe woonzorgcentrum Den Berg waarmee stichting De Zuidwester mag beginnen van de gemeente Goes.
De buurtbewoners zeggen dat ze in hun huizen en tuinen in de schaduw komen te zitten als aan de Rommerswalestraat vier nieuwe gebouwen kunnen worden neergezet. De buurtbewoners vrezen ook voor ernstige parkeeroverlast omdat De Zuidwester slechts twintig parkeerplaatsen op eigen terrein hoeft aan te leggen van de gemeente Goes. 'Absoluut onvoldoende', zei de raadsman van de omwonenden vrijdag bij de Raad van State in Den Haag.

Onlangs werd bekend dat De Zuidwester het zorgkantoor voor de hele regio wil onderbrengen in het nieuwe complex aan de Rommerswalestraat.

De buurt stelt dat het aantal van twintig parkeerplaatsen dan helemaal niet meer genoeg is.

Het bestuur van De Zuidwester hoopte vrijdag de Raad van State ervan te overtuigen dat twintig parkeerplaatsen wel genoeg zijn. Uitspraak van de Raad van State volt binnen zes weken.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
mhr pietersen, Ook anoniem mag een mening hebben ,u bent ook niet verdraagzaam in uw reactie.
jan pieter - 14-03-2010 | 23:47
Nou Anoniem, kom eens to the point....

Het is natuurlijk heel stoer om anoniem te blazen maar onderbouw je kritiek maar eens...
Het is alom bekend wat de eigenlijke kritiek is van de bewoners die zich nu weer achter een nieuw smoesje verstoppen. De bekrompen critici zoals anoniem vinden de gehandicapte mensen niet in 'hun' wijk thuis horen! Dit is het argument waar het om draait en elk gezond dan ook stontmisselijk van wordt!
pietersen - 14-03-2010 | 12:08
moet je in kats ga wonen. je weet als je in een stad woont dat er gebouwd wordt.
rinus - 13-03-2010 | 16:33
Anoniem, waarom schrijf je niet eerlijk dat er bezwaar is tegen de bewoners die er komen.
Het smoesje van het wegnemen van de zon is weer nieuw.
Wanneer jullie straks gebruik kunnen maken van alles wat het nieuwe gebouw te bieden heeft,
inclusief de keuken, dan is er niemand meer die nog kankert, dan is het wat zijn het toch liefjes.
Voor dit soort buurtbewoners zoals jullie is er maar een antwoord huigelaars,waren jullie het niet die bij het slaan van de paal zo stonden te applaudiseren, van dit soort volk moet ik echt over mijn nek
Liesje
liesje - 13-03-2010 | 14:40
Zou jij erop zitten wachten als er recht voor je neus met een smal straatje ertussen 4 grote hoge gebouwen gebouwd zouden worden???? Wacht maar tot ze bij jou pal voor de deur gaan bouwen!!!!!!!!! En het is ook niet alleen dit gebouw maar heel west gaat op de schop daar hebben we nog jaren overlast van en verhuizen gaat ook niet want wie wil daar wonen waar ze jaren bezig zijn!! Dus hou je commentaar even voor je!!!!!
anoniem - 13-03-2010 | 13:49

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Reimerswaal is laks met handhaving 't Klooster van Rilland
zie ook: Inwoners Rilland eisen optreden gemeente vanwege huisvesting arbeidsmigranten