Dorpsraad Nisse wil jop zo snel mogelijk verwijderen

vrijdag 05 maart 2010 | 10:55 | Laatst bijgewerkt op: zondag 07 maart 2010 | 18:47

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

HEINKENSZAND - De dorpsraad van Nisse wil dat de jongerenontmoetingsplaats (jop) op Zuidzaksedijk in Heinkenszand zo snel mogelijk wordt verwijderd.

De dorpsvertegenwoordigers zijn verbolgen over een reactie van het Borselse college van B en W.

"U gaat niet in op de afzichtelijkheid van de containers. Of het nu een jop is of er varkens in zitten, doet niet ter zake", schrijft dorpsraadvoorzitter Willy Walhout aan het college. De jop is bewust buiten het dorp geplaatst, zodat overlast tot een minimum kan worden beperkt. De dorpsraad vreest echter dat er een remmende werking uitgaat, omdat fietsers uit de richting van Nisse nu liever een andere route kiezen. "Toen wij om een fatsoenlijke afrit en begaanbare dijk vroegen, kregen wij steeds te horen dat het vooral landschappelijke- en natuurwaarden van belang waren. En u zet nu illegaal twee containers op de dijk."

Wethouder Marga Vermue is ontstemd over de brief. "Zo ga je niet met elkaar om. Oké, het is misschien geen fraai zicht, maar ik vind deze vervelende woordkeuzes te ver gaan. Ik ga nog eens met de dorpsraad in gesprek."
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Nisse, ga iets nuttigers doen met je dorpsraad i.p.v. de jongeren lastig te vallen en onzin uit te kramen dat mensen bang zijn. is nergens voor nodig. en als mensen een andere route kiezen is dat hun probleem en niet die van de jop want hun doen daar niks verkeerds aan, kiezen de mensen geheel zelf voor.
Henk - 07-03-2010 | 18:49
nisse ga is wat nuttigs doen. en bemoei je met je eigen zaken. en als ze zelf een andere route kiezen is hun eigen probleem. nergens voor nodig om andere route te nemen, kiezen ze zelf voor.
Henk - 07-03-2010 | 18:49
Naar mijn idee gaat mevr. Willy Walhout veel te ver met haar protesten tegen de JOP in Heinkenszand. Het gaat hier om een groep jongeren die een plaats toegewezen hebben gekregen door de gemeente Borsele. De jongeren hebben tot op heden geen enkele overlast veroorzaakt en gaan op een verantwoorde manier met de gemaakte afspraken om. Toch worden deze jongeren telkens door de dorpsraad van Nisse in een kwaad daglicht gesteld. Een vergelijking met varkens is helemaal een ongepaste kwalificatie. Laat de dorpsraad van Nisse zich met eigen zaken bemoeien en ophouden met partij politieke frustratie uit het verleden over de rug van Heinkenszandse jongeren uit te vechten.

R.v.d.Dries
Ouder van een JOP bezoeker



Rudi van den Dries - 07-03-2010 | 17:13
Aan de ene kant heeft de dorpsraad gelijk want het zijn afzichtelijke containers, maar aan de andere kant moet er wel wat zijn voor de jeugd, al had ik ze zeker een mooi stenen honk gegund.
frank - 05-03-2010 | 21:50
Zet de containers maar aan het eind van de Toldijk overgang Westpolderdijk in Lewedorp.
Zijn we verlost van de illegale JOP in het Banjaardpad met alle rotherrie van dronken jongelui,
scooter races door de brandgangen tot diep in de nacht.
De Lewedorpers zullen de dorpsraad van Nisse dankbaar zijn.
Want de Lewedorpse jeugd krijgt geen JOP omdat er geen klachten zijn van de buurtwerker (die we niet hebben) en de jeugd geen moeite doet. . Heeft de hangjeugd van tegenwoordig al is ergens moeite voor gedaan
Dus de plaats is nu bekend, nu de politiek nog.
Marc - 05-03-2010 | 20:34

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


Bevelanden

Poll

De Stelling

Bevelands museum wordt terecht gekort

zie ook: Colleges geven opdracht voor bezuinigingsplan musea