Marjon van Iwaarden in de galajurk die 5 maart tijdens het glossy muziekevenement in Kamperland wordt geveild ten bate van Warchild. foto's Willem Mieras
HEINKENSZAND - Het glossy muziekgala komende vrijdag in de Zeelandnetstudio's in Kamperland gaat niet door. Het is wegens persoonlijke omstandigheden uitgesteld, meldt organisator en zangeres Marjon van Iwaarden uit Heinkenszand. Ook de presentatie van de nieuwe single van '2', een vervolg op 2 Unlimited samen met haar collega Romy Snoeijers, komt hierdoor te vervallen.
Een nieuwe datum wordt nog bekendgemaakt. Op het programma stonden optredens van onder meer tenor Marc Canto, bigband The New Orpheans, Robin van Beek (Robbie Williams-act) en Stunning, de coverband van Marion. Ook was het bedoeling een galajurk te veilen ten bate van Warchild.


Sorteer reacties











