Rabobank wil kantoorgebouw in Heinkenszand aan R&B slijten

Auteur: door Harmen van der Werf |   dinsdag 14 april 2009 | 07:53 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 14 april 2009 | 08:01

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
HEINKENSZAND - De Rabobank Oosterschelde is in onderhandeling met woningstichting R&B Wonen over verkoop van het kantoor in Heinkenszand.
R&B Wonen wil het pand graag overnemen, maar de partijen zijn het nog niet eens over de verkoopprijs.

Het kantoor van de Rabobank op het Van der Biltplein in hartje Heinkenszand staat grotendeels leeg. Veel personeel is verhuisd naar Goes, naar het nieuwe hoofdkantoor van de Rabobank Oosterschelde aan de Anthony Fokkerstraat. R&B Wonen dat al aan het Van der Biltplein in Heinkenszand zit, kampt juist met ruimtegebrek en heeft duidelijk interesse in het vrij nieuwe, prominente bankpand. De bouw ervan, op een centrale plek op het Van der Biltplein, was tien jaar geleden erg omstreden. Bij verkoop zal de Rabobank tijdelijk in het R&Bkantoor gaan, waarna de bank mogelijk naar nieuwbouw op de oude plek van de EmTé-supermarkt in Heinkenszand kan. R&B ontwikkelt dit gebied.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Reimerswaal is laks met handhaving 't Klooster van Rilland
zie ook: Inwoners Rilland eisen optreden gemeente vanwege huisvesting arbeidsmigranten