Afdankertje

  woensdag 28 mei 2008 | 03:51

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
HEINKENSZAND - ; Heinkenszand ziet er weer ietsje anders uit. Een communicatiemast die achter het politiebureau aan de Stenevate in Heinkenszand stond, is gisteren neergehaald en gedemonteerd.
De zesenveertig meter hoge mast werd gebruikt voor communicatie tussen de hulpdiensten, maar sinds die gebruik maken van het digitale alarmeringssysteem P2000 was het gevaarte overbodig geworden. Gisteren werd de mast meteen in stukken gezaagd en vervolgens afgevoerd. foto Dirk-Jan Gjeltema

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Sluiting van dorpsscholen tast de leefbaarheid aan
Zie ook: 'GroenLinks in Goes bezorgd over voorgenomen sluiting school Kattendijke'