Groot onderhoud viaduct A58

  woensdag 16 april 2008 | 03:46

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
HEINKENSZAND - Rijkswaterstaat is deze week begonnen met groot onderhoud aan het viaduct op de A58 ter hoogte van Heinkenszand.
Het werk duurt tot en met 26 april.

De werktijden zijn van 09.00 uur tot 18.00 uur. Tijdens deze uren is telkens één rijstrook of de vluchtstrook beschikbaar. Er geldt dan een snelheidbeperking van 70 kilometer per uur. Op de volgende data worden wegafzettingen geplaatst: maandag 21 en dinsdag 22 april van 09.00 tot 16.00 uur; donderdag 24 en vrijdag 25 april van 09.00 tot 16.00 uur; zaterdag 26 april van 07.00 tot 19.00 uur.

Tijdens het werk, in het kader van project Kosmos (grootschalige onderhoudsimpuls voor kunstwerken) worden de voegovergangen vernieuwd, betonreparaties uitgevoerd en de geleiderail geschilderd en, op plekken waar dat nodig is, vervangen. Voor algemene vragen over het werk: 0800-8002 (Rijkswaterstaat).

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Sluiting van dorpsscholen tast de leefbaarheid aan
Zie ook: 'GroenLinks in Goes bezorgd over voorgenomen sluiting school Kattendijke'