Auto glijdt van Kanaalweg bij Hansweert

  maandag 06 februari 2012 | 17:07 | Laatst bijgewerkt op: maandag 06 februari 2012 | 17:13

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ANP

ANP

HANSWEERT - Op de Kanaalweg bij Hansweert belandde maandag om 09.00 uur een personenauto onderaan de dijk.

De auto kwam niet in het water terecht.

De auto, met daarin een 33-jarige vrouw en een 15-jarig meisje, beiden uit de gemeente Reimerswaal, is waarschijnlijk in een slip geraakt. De twee slachtoffers werden door het ambulancepersoneel gestabiliseerd en daarna met onbekend letsel naar het ziekenhuis in Goes gebracht. In de loop van de ochtend mochten zij het ziekenhuis weer verlaten.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Sluiting van dorpsscholen tast de leefbaarheid aan
Zie ook: 'GroenLinks in Goes bezorgd over voorgenomen sluiting school Kattendijke'