Goesenaren in de kou door storing in aardwarmtepomp

  vrijdag 23 december 2011 | 15:41 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 23 december 2011 | 16:15

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: ANP

Foto: ANP

GOES - In de Goese wijk Ouverture zaten donderdag 317 huishoudens uren in de kou.
De woningen worden verwarmd met aardwarmte via een collectief systeem van energieleverancier Essent. In de nacht van woensdag op donderdag bleek een storing te zijn opgetreden in de bronnen, waardoor er geen warmte uit de bodembron kon worden opgehaald.

In de loop van de ochtend werd die opgelost en hadden de bewoners weer warmte en warm water.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Bibliotheek is achterhaald instituut
zie ook: Onvrede over inspraak bibliotheek Reimerswaal