Tweede verdachte overval hotel Piccard aangehouden

  vrijdag 12 augustus 2011 | 16:47 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 13 augustus 2011 | 08:46

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

VLISSINGEN - De politie heeft afgelopen maandag in zijn woning in Vlissingen een tweede verdachte aangehouden voor de overval op hotel Piccard, in april dit jaar.

De 18-jarige is gisteren voorgeleid. Voorlopig zit hij vast. Hij is niet de enige verdachte van de overval op het hotel in de Badhuisstraat. In mei is al een even oude Vlissinger in zijn woning aangehouden. Hij zit nog steeds vast en wacht op zijn voorgeleiding, die op korte termijn zal plaatsvinden. De politie verwacht niet dat er nog meer aanhoudingen zullen volgen.

Hotel Piccard werd op 17 april in de vroege vrijdagochtend overvallen, toen er een goedbeurs gaande was. Zowel de opkoper als zijn klanten werden gedwongen hun goud en geld af te staan. Het gewapende tweetal maakte zich vervolgens op een scooter uit de voeten. Van de buit ontbreekt volgens de politie vooralsnog ieder spoor.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
maar het is nederland, criminelen worden in de watten gelegd , krijgen begeleiding , en oudere die het land hebben op gebouwd worden in een hoek getrapt , zoek het maar uit daar kunnen rechters en advocaten niet aanverdienen
willem - 14-08-2011 | 19:58
Mocht de buit niet meer boven water komen moeten ze in ieder geval, naast een gevangenisstraf de waarde van de gestolen goederen en geld vergoeden, desnoods via levenslange beslaglegging op 100% van hun inkomen. zolang ze vastzitten en daarna 90% beslaglegging. Ze moeten leren van andermans spullen en geld af te blijven. Met een evt. slechte jeugd hebben we niets te maken. Zo veel mensen hebben een slechte jeugd gehad zonder dat ze crimeneel woirden!!
sonja - 13-08-2011 | 12:15
als ze het gedaan hebben.hoop ik dat ze zware straf krijgen. niet zo maar zachtsoft werk maar zwaar werk maar het is Nederland . ze wordende hand boven het hoofd gehouden slechte jeugd gehad ..ammehoela. afbeulen
vlissinger - 12-08-2011 | 18:46

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Vlaanderen is getreuzel met Hedwige terecht beu
zie ook: Vlaanderen start procedure over Hedwigepolder

Untitled Document
 

Is het een koe?Is het een paard? Het is een koepaard! Tinker

Ingestuurd door R.Bouwens