Nikki Plessen fitnesst met baby

  woensdag 22 februari 2012 | 16:21

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Nikki Plessen. Foto: ANP

Nikki Plessen. Foto: ANP

Presentatrice Nikki Plessen en acteur Koert-Jan de Bruijn hebben woensdag samen met hun kinderen meegedaan met babyfitness tijdens de Negenmaandenbeurs. Met 35 moeders en hun baby’s deden ze oefeningen onder leiding van personal trainer Carlos Lens.

De les babyfitness vormde de opening van de beurs in de RAI in Amsterdam. Nikki en Koert-Jan waren niet de enige aanwezige BN’ers. Ook Bastiaan Ragas was van de partij.

De vader van vier kinderen reikte de Baby Innovation Award uit. Ook las de acteur en schrijver een stuk voor uit zijn boek Je Krijgt er Zóveel Voor Terug, aldus de website van de beurs.

De Negenmaandenbeurs loopt tot en met zondag 26 februari.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
laat die kids lekker met rust,het is geen speelgoed.
m - 22-02-2012 | 20:49

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


Tussendoortje

Bioscooptip