Tumult tijdens carnaval in São Paulo

  woensdag 22 februari 2012 | 08:40 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 22 februari 2012 | 10:48

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: AP

Foto: AP

SÃO PAULO - In São Paulo, de grootste stad van Brazilië, is het dinsdag tot tumult gekomen tijdens de viering van carnaval. De uitverkiezing van de beste sambaschool moest na een incident worden onderbroken.

Een man was naar het gedeelte van het stadion gelopen dat gereserveerd is voor de jury en had de stembriefjes verscheurd. Ook is een praalwagen in brand gestoken met een molotovcocktail.

Jaloerse aanhangers
Uiteindelijk werd het evenement hervat en won de sambaschool Mocidade Alegre (Vrolijke Jeugd) voor de achtste keer de prijs. De ordeverstoorders zouden jaloerse aanhangers van andere sambascholen zijn geweest.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


  • Aflossen is in
  • Mantelzorg kan best samengaan met werk
  • Geen bedenktijd bij online boeken