Volledig scherm

Schema nacompetitie zaterdagvoetbal

VLISSINGEN - Bruse Boys speelt tegen Dauwendaele in de nacompetitie voor een plaats in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal. De ploegen spelen een dubbele ontmoeting en wie daar als beste uitkomt speelt ontmoet de winnaar van de tweestrijd tussen GRC’14 en FC Axel. 

Het Goese SSV’65 start de nacompetitie met een dubbel tegen Altena, waarna mogelijk de finale volgt tegen de winnaar van de tweekamp Heerjansdam-Meerkerk.

Nacompetitie voor plaats in de eerste klasse

Eerste ronde

Heenwedstrijden op zaterdag 21 mei (14.30 uur), returns op dinsdag 24 mei (19.00 uur)

a) Heerjansdam-Meerkerk

b) Dauwendaele-Bruse Boys

c) SSV’65-Altena

d) GRC’14-FC Axel

Tweede ronde

Heenwedstrijden op zaterdag 28 mei (14.30 uur), returns op dinsdag 31 mei (19.00 uur)

e) winnaar c- winnaar a

f) winnaar b- winnaar d

Finale

gespeeld op zaterdag 4 juni op neutraal terrein (14.30 uur)

winnaar e- winnaar f

winnaar in eerste klasse

Nacompetitie voor plaats in de tweede klasse

Eerste ronde

Heenwedstrijden op zaterdag 21 mei (14.30 uur), returns op dinsdag 24 mei (19.00 uur)

a) Arnemuiden-GPC Vlissingen

b) Tholense Boys-Walcheren

c) Yerseke-DHV

d) Wieldrecht-Den Bommel

f) Woudrichem-De Zwerver

Tweede ronde

Wedstrijden op zaterdag 28 mei (14.30 uur), dinsdag 31 mei (19.00 uur)en zaterdag 4 juni (14.30 uur)

Poule 1

Winnaar b)

Winnaar c)

Oostkapelle

Winnaar in tweede klasse

Poule 2

Winnaar d

Winnaar f

Winnaar a

Winnaar in tweede klasse

Nacompetitie voor plaats in de derde klasse

Eerste ronde

Heenwedstrijden op zaterdag 21 mei (14.30 uur), returns op dinsdag 24 mei (19.00 uur)

a) Colijnsplaatse Boys-ZSC’62

b) Halsteren-Lewedorpse Boys

Tweede ronde

Heenwedstrijden op zaterdag 21 mei (14.30 uur), returns op zaterdag 28 mei (14.30 uur)

Domburg-Vlissingen

Rimboe-Rillandia

Winnaars in derde klasse

Heenwedstrijden op zaterdag 28 mei (14.30 uur), returns op zaterdag 4 juni (14.30 uur)

Veere-winnaar a)

The Gunners-winnaar b)

Winnaars in derde klasse