Air France-KLM: in actie tegen prijsvechters

  zondag 21 maart 2010 | 19:04

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Een toestel van Air France-KLM. ANP

Een toestel van Air France-KLM. ANP

DUSSELDORF (ANP) - Air France-KLM wil met een nieuwe strategie de concurrentie van prijsvechters bestrijden. In een interview met het Duitse weekblad ,,Wirtschaftswoche'', dat maandag verschijnt, zegt topman Pierre-Henri Gourgeon dat de luchtvaartmaatschappij al werkt aan nieuwe bedrijfsmodellen voor luchtvaartverkeer binnen Europa.

,,Wij gaan de service toespitsen op dat wat de klant wil en bieden bepaalde diensten, zoals check-in aan de balie, slechts beperkt aan'',aldus Gourgeon. Maar passagiers zullen niet voor iedere kleinigheid moeten betalen, zoals bij veel prijsvechters. ,,Wij blijven een totaalproduct aanbieden. Air France wordt nooit een prijsvechter.''

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.