Biografie Nina Brink mag

  vrijdag 19 maart 2010 | 12:36

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Auteur Eric Smit arriveert bij de rechtbank in Amsterdam voor de dagvaardiging op 12 maart 2010. ANP

Auteur Eric Smit arriveert bij de rechtbank in Amsterdam voor de dagvaardiging op 12 maart 2010. ANP

AMSTERDAM (ANP) - Journalist Eric Smit hoeft zijn biografie Nina over zakenvrouw Nina Brink niet te rectificeren. De rechtbank in Amsterdam wees vrijdag alle vorderingen van Brink van de hand, zo liet de advocaat van Smit en uitgeverij Prometheus weten.

Nina Brink, die sinds 2008 Nina Storms-Vleeschdrager heet, heeft al langer een bodemprocedure lopen tegen het boek. Maar hiermee lukte het haar niet om de publicatie tegen te houden. Een week geleden eiste zij in een kort geding rectificatie.

Brink bracht tien jaar geleden het bedrijf World Online naar de beurs. De beursgang liep op een flop uit. De aandelenkoers raakte in een glijvlucht nadat gebleken was dat oprichter Brink voor de beursgang voor een lage prijs haar aandelen had verkocht.

Het boek van Smit met de ondertitel 'de onweerstaanbare opkomst van een power lady', ligt sinds begin deze maand in de winkel.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.