Jubileumfestival in achtertuin Normaal

  donderdag 29 juli 2010 | 15:00

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Zanger Bennie Jolink van de band Normaal. ANP

Zanger Bennie Jolink van de band Normaal. ANP

HUMMELO (ANP) - De Achterhoekse popgroep Normaal organiseert zondag 26 september een jubileumfestival met optredens van Ilse de Lange, Miss Montreal en Jovink & de Voederbietels. Dat gebeurt rond een vijver op landgoed Enghuizen in Hummelo op een steenworp afstand van de woning van zanger Ben Jolink, zo maakte de band donderdag bekend.

Normaal zal zelf ook ook twee optredens verzorgen, onder meer in de oorspronkelijke bezetting waarmee 35 jaar geleden is begonnen. Het festival begint om 14.00 uur. Kaarten kosten 25 euro per stuk.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.