Veel doden door brand in weeshuis Zuid-Afrika

  dinsdag 09 februari 2010 | 12:47

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
KAAPSTAD (ANP) - Door een brand in een weeshuis in Zuid-Afrika zijn dinsdag zeker vijftien mensen om het leven gekomen. Dat hebben de autoriteiten van het land laten weten.

Onder de doden zijn zeker acht kinderen. De directrice van het weeshuis in de provincie KwaZulu-Natal is eveneens om het leven gekomen. De oorzaak van de vuurzee is nog onduidelijk.

Volgens de VN telt Zuid-Afrika ongeveer 1,4 miljoen weeskinderen van wie de ouders zijn overleden aan aids.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.